UWAGA - W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń.

NUMER TELEFONU: 713429146, 501941044, mail: stecka.praktyka@cybernet.com.pl

Zasady Rejestracji

Rejestracja jest czynna od godziny 8:00. Możliwa jest rejestracja osobista, telefoniczna (tel. 71 3429146) lub przez osoby trzecie.

Osoby nie wymagające pilnej porady prosimy o wcześniejsze uzgadnianie terminu wizyty w ramach rejestracji z wyprzedzeniem – do tygodnia od daty bieżącej. W razie nagłego zachorowania istnieje możliwość rejestracji w danym dniu.

  • porady nieplanowane - pilne i nagłe
  • porady planowane
  • porady krótkie - dla osób z postawionym przez lekarza Praktyki rozpoznaniem choroby, zgłaszających się w celu otrzymania kolejnego skierowania, duplikatu skierowania, zagubionej recepty, skierowania do okulisty - w razie kontroli wzroku, pogorszenia wzroku, czy też prostego zaświadczenia, ponownego zaświadczenia, kopii zaświadczenia
  • porady telefoniczne - pacjent przekazuje recepcji problem z którym dzwoni, oddzwaniamy do pacjenta w najszybciej jak to możliwe

Jeśli samopoczucie i pomiary własne ciśnienia itd. są dobre wystawiamy recepty na kilka miesięcy przewlekłego leczenia.

Wizyty domowe do obłożnie chorych pacjentów odbywają się po umówieniu z lekarzem (prosimy o zgłaszanie wizyt domowych do godziny 10:00).

W przypadku podejrzenia zakaźnych chorób wysypkowych u dzieci i innych chorób zakaźnych prosimy o poinformowanie o tym przy rejestracji.